Pavel Fišer Šuptrans s.r.o.

Firma Pavel Fišer Šuptrans s.r.o. byla založena v říjnu roku 1995. Hlavní činností firmy je od počátku mezinárodní a vnitrostátní doprava. V roce 1996 byla činnost rozšířena o autopůjčovnu, která dnes disponuje osobními vozy a mikrobusy. 

Firma ŠUPTRANS začala svou činnost se 2 vozy avia a 2 zaměstnanci. Společnost stále rozšiřuje a obnovuje svůj vozový park. Kolektiv firmy dnes tvoří 35 zaměstnanců. Vozový park tvoří nejčastěji vozy značky Volvo, MAN a Mercedes. Jsme schopni zákazníkovi nabídnout vozy mnoha rozměrů pro každý náklad (3,5t - 16 palet, soupravy 120ccm pro lehké a objemné zboží, plachtové návěsy klasické i typu lowdeck). Orientujeme se na země EU (nejčastěji na Itálii).

K vytvoření administrativního, sociálního a technického zázemí byl v roce 2001 zakoupen objekt, který je v současné době modernizován. V našem areálu je k dispozici ruční myčka, čerpací stanice a servis vozidel.

Za dobu své existence jsme se díky svému přístupu, kvalitě poskytovaných služeb a serióznímu jednání stali stálými a důležitými partnery několika renomovaných společností v našem regionu.

V roce 2003 získala firma certifikát jakosti TÜV dle normy ČSN EN ISO 9001:2002